נוטריון גרמנית

עו"ד ד"ר יובל חן למד והתמחה בגרמניה והוא בקיא בשפה הגרמנית על בוריה. הוא מבצע תרגומים נוטריוניים לגרמנית, ומספק שירותי נוטריון בגרמנית, בעברית ובאנגלית.

במשרדו של עו"ד ד"ר יובל חן ניתן ליהנות ממגוון שירותי נוטריון גרמנית:

  • תרגום תעודות פומביות לגרמנית ומגרמנית
  • תרגום פסקי דין
  • תרגום מסמכים הקשורים לירושה או להוצאת דרכון גרמני, כגון תעודות לידה
  • תרגום יפויי כוח
  • תרגום חוזים והסכמים עסקיים

לעו"ד ד"ר יובל חן ניסיון נרחב ביותר בתרגום מסמכים משפטיים והוא מוכר ע"י שגרירות גרמניה בישראל.

לתרגום נוטריוני לגרמנית או מגרמנית חייגו 073-7841833

נוטריון גרמנית כשירות נלווה

השפה הרשמית בגרמניה היא גרמנית. לא יתקבלו מסמכים המתורגמים לשפה אחרת, גם לא לאנגלית, מלבד השפה הגרמנית. על מנת להימנע מקשיים בירוקרטיים בגרמניה, על האישור נוטריוני להיות בגרמנית ולא באנגלית. לפיכך, הנוטריון חייב לשלוט בגרמנית.

בתהליכים משפטיים בינלאומיים, כגון ירושות במדינות זרות או רכישות נדל"ן בחו"ל, יש צורך בתרגום מסמכים. המסמכים הנדרשים יכולים להיות אישיים – תעודת זהות, תעודת לידה ועוד, או מסמכים עסקיים – תרגום הסכמים וחוזים למשל. היכולת לקבל שירותים נוטריוניים באותו המשרד שבו ניתנים גם השירותים המשפטיים חוסכת זמן ומבטיחה רמת דיוק גבוהה יותר של העבודה. עו"ד ד"ר יובל חן מייצג את לקוחותיו בנושאים משפטיים רבים בגרמניה ומול רשויות גרמניות, והיכולת לתרגם במהירות את התעודות הרלוונטיות מעניקה יתרון משמעותי עבור הלקוחות.

נוטריון גרמנית

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9929990
דילוג לתוכן