ייעוץ משפטי מסחרי

ייעוץ משפטי מסחרי

חלק ניכר מפעילותו של משרד עו"ד ד"ר יובל חן הוא יחסים משפטיים עם ומול גופים מארצות דוברות גרמנית ובעיקר גרמניה. המדובר על ייצוג אנשי עסקים, חברות ציבוריות ופרטיות ותעשיה קיבוצית הפועלים בגרמניה וכן אינטרסים של אנשים פרטיים, הדורשים מגע עם גרמניה, כמו בהוצאת אישורי עבודה ושהייה בגרמניה.

כך למשל, יזם המשרד ורקם עסקאות נדל"ן רבות בגרמניה בין חברות ציבוריות בארץ או חברות בת שלהן לבין מוכרים גרמניים. המשרד מייצג משפטית, בשיתוף עם עו"ד מקומיים בגרמניה, חברות בישראל בהליכים בבתי המשפט השונים ברחבי גרמניה.המשרד היה מעורב ומעורב בהקמת מערכי שיווק וייסוד חברות בגרמניה עבור חברות ישראליות ובכלל זה עריכת הסכמי הפצה, סוכנויות וסחר.

כן מעניק משרד עו"ד ד"ר יובל חן ייעוץ משפטי שוטף בתחום הדין הגרמני לחברות תעשייתיות וחברות הייטק, להן פעילות בגרמניה וכן מייצגם בהתנהלות מול עורכי דין גרמניים. לא אחת קרה, שעורכי הדין בישראל מינו את עו"ד ד"ר חן כעורך דינו של הלקוח, האמון על שלל הסוגיות בגרמניה.

במישור ההפוך, מייצג המשרד גופים ואנשי עסקים מגרמניה, להם אינטרסים בישראל. כך למשל, ייצג המשרד במשך תקופה ארוכה בנק גרמני גדול וייצג או מייצג חברות תעשייתיות גרמניות בישראל.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9929990
דילוג לתוכן