המלצות

מבוסס על 127 המלצות

ZAP
עו"ד חגי שטרוויס, 04.06.2024
5/5

חיפשתי להוציא למשפחתי אזרחות גרמנית. אני עו"ד ותיק בישראל, אבל מאחר ולא למדתי את חוקי האזרחות הגרמנית בפקולטה למשפטים בגרמניה, חיפשתי עו"ד שבאמת בקיא בעניין, למד משפטים בגרמניה ולא מישהו עם סיסמאות באינטרנט או מישהו שעוסק בכל אזרחות זרה אפשרית.

חבר עו"ד המליץ על עו"ד ד"ר חן. הוא גם טופל אצלו להוצאת אזרחות גרמנית. ביררתי על עו"ד ד"ר חן. ראיתי את שלל ההמלצות עליו והבנתי שהוא איש המקצוע הנכון. פגישה אחת איתו, בה מסרתי לו מסמכים שהוא ביקש ממשרד הפנים ואחרי חודשים ספורים קיבלה משפחתי זימון משגרירות גרמניה, לבוא ולקבל את האזרחות הגרמנית.

בלתי נתפס: בלי טרטור, בלי מסמכים היסטוריים ובתוך חודשים ספורים לקבל אזרחות גרמנית. אציין שגם צוות המשרד שלו מדהים ויודע בכל רגע נתון, מה קורה בתיק. אני ממליץ בחום. מקצוען אמיתי בתחום של הוצאת אזרחות גרמנית.

עו"ד חגי שטרוויס.

הודעת שגרירות גרמניה בפייסבוק, 02.09.2022

היום היה לנו אירוע מיוחד במינו בשגרירות! השגריר שלנו שטפן זייברט העניק לגברת אינה רותם את תעודת ההתאזרחות של הרפובליקה הפדרלית של גרמניה. גברת רותם נולדה בגרמניה לפני 95 שנה ונאלצה להימלט מהנאצים בשנת 1938. אבל היא לא הגיעה אלינו לבדה! התלוו אליה לא פחות מ-47 בני משפחתה שהתאזרחו יחד איתה. השגריר זייברט בירך את השבט הגדול והודה לגברת רותם על כך שהיא נותנת היום שוב אמון בגרמניה.


Heute hatten wir ein ganz besonderes Ereignis in der Botschaft! Unser Botschafter Steffen Seibert überreichte Frau Ina Rotem, die vor 95 Jahren in Deutschland geboren wurde und 1938 vor den Nazis fliehen musste, die Einbürgerungsurkunde der Bundesrepublik Deutschland. Aber sie kam nicht alleine zu uns! Begleitet wurde sie von sage und schreibe 47 Familienangehörigen, die mit ihr zusammen eingebürgert wurden. Botschafter Seibert begrüßte die Großfamilie und bedankte sich bei Frau Rotem dafür, dass sie Deutschland heute wieder vertraue.

המלצה sara haykis
אינה רותם וכל בני המשפחה לדורותיהם, מודים בחום לדר' עו"ד יובל חן על הטיפול המקצועי והמהיר בקבלת האזרחות לכל המשפחה, 47 איש. יישר כח.
שולמית פורמן, 28.06.2024
5/5
לפני כ9 חודשים פניתי למשרדו של עו"ד ד"ר יובל חן כדי לקבל אזרחות גרמנית לי ולבני משפחתי. בחרתי בשירותיו לאחר בדיקה אצל כמה משרדים העוסקים בתחום.
ברצוני להביע את הערכתי הרבה לשירותיו המקצועיים, לזמינותו המיידית, ולרגישותו הרבה. קיבלנו אזרחות בתוך 9 חודשים בלבד – ועזרתו העניינית והמקצועית לא יסולא בפז.
תודתי העמוקה. שולמית פורמן.
 
אורנה קורנבליט, 11.02.2024
5/5
לאחר שהחלטנו לנסות ולקבל אזרחות גרמנית,ידענו שנפנה לסיוע מקצועי מהטוב ביותר. חיפשנו ומצאנו! ד"ר יובל חן למד את חוקי האזרחות באוניברסיטה בגרמניה, ובעל ניסיון רב ביותר. לא טורטרנו בדרישות חוזרות ונשנות להבאת מסמכים ובתוך 5 חודשים בלבד קיבלתנו זימון לקבלת האזרחות הגרמנית.
תודה רבה משפ' קורנבליט.
 
עו"ד אילן זהר, ת"א, 6.11.2023
5/5

ראיתי בגוגל, שביום 02.10.23 כתב מישהו על עו"ד ד"ר חן שההליך לקבלת אזרחות גרמנית באמצעות עו"ד ד"ר חן היה ממש כמו קסם. הלקוח כתב שלא היו לו שום מסמכים היסטוריים לספק, אלא רק סיפור, אבל אחרי 6 חודשים בלבד השיג לו ד"ר חן אזרחות גרמנית.

מישהו אחר, רופא במקצועו, כתב לפני כן בגוגל שד"ר חן תותח. הרופא כתב שעו"ד שעוסק  בתחום של הוצאת אזרחות גרמנית, אמר לאותו לרופא, שאין לו סיכוי לקבל אזרחות גרמנית. אח"כ פנה הרופא לד"ר חן ואחרי 5 חודשים הוא קיבל באמצעות ד"ר חן אזרחות גרמנית.

עוד שורה של אנשים כתבו בגוגל, שעורכי דין אמרו להם שאין סיכוי שיקבלו דרכון גרמני. הם פנו לעו"ד ד"ר חן ואחרי חודשים ספורים הם קיבלו אזרחות גרמנית.

משהו דומה קרה גם איתנו. עו"ד אחר אמר לי שהסיכוי שלנו לדרכון גרמני נמוך. חבר עו"ד המליץ לי לפנות רק לד"ר חן.

משפחתי ואני עורכי דין פעילים מאד וגם ותיקים מאוד. כדי לטפל באזרחות גרמנית צריך עו"ד שלמד בגרמניה את חוקי האזרחות של גרמניה ויש לו בקיאות בתחום שאני מאמין שעורך דין שלא למד בגרמניה איננו יכול להשיג.

7 חודשים אחרי שמסרנו לעו"ד ד"ר חן מסמכים ממשרד הפנים בישראל שהוא ביקש, הוא מודיע לנו, שהתביעה שלנו לאזרחות גרמנית אושרה.

רבותיי, אזרחות גרמנית אחרי 7 חודשים!!! כל זאת, בלי שום מסמכים היסטוריים שיכולנו להציג, בלי טרטור, בלי שאלות.

אכן, ממש כמו קסם. ד"ר חן הוא באמת תותח. כעו"ד ותיק מאוד בישראל אני ממליץ על עו"ד ד"ר יובל חן בחום. יובל מקצוען, הדיאלוג איתו נעים מאוד ועם התוצאות אי אפשר להתווכח.

עו"ד אילן זהר, תל אביב.

ענבל חסקל, 03.04.2024
5/5

פניתי לעו"ד חן בנושא דרכון גרמני לבני משפחתי המורחבת מאד (כ- 50 אנשים), אחרי שבדקתי מספר חלופות. עו"ד חן נשמע מקצועי ביותר ובעל ידע ספציפי רב שנים בתחום. לא הצטערנו – עו"ד חן ליווה אותנו בתהליך במקצוענות, באדיבות והצליח לקדם את הוצאת הדרכון לכולנו תוך 10 חודשים מיום העברת המסמכים. האזרחות ניתנה לכולנו מבלי לטרטר אותנו, למרות לא מעט מורכבויות. אין ספק- העו"ד מספר 1 בתחום.

שוש מירסקי - רוזנמן , 10.03.2024
5/5

לעו"ד יובל חן

למנאר שהייתה ממונה על התיק שלנו

ולכל צוות המשרד.

אנו משפחת רוזנמן לדורותיה, רוצים להודות מקרב לב על הטיפול המסור והאדיב לו זכינו. על נעם הליכותיכם והשיח הנעים לו זכינו בטלפון . כשרצינו לטפל בתיק שלנו מאד חששתי, לא היה בידי כל מסמך מההיסטוריה של אבי ז"ל. יום אחד ראיתי את ד"ר יובל חן בטלויזיה, בנוסף ראיתי כתבה בדה מרקר מיום 7.2.23 השמורה עימדי עד היום. ההחלטה לפנות למשרדו של עו"ד יובל חן נפלה מייד.

ב – 7/23 נמסר לנו ע"י עו"ד יובל כי התיק מוכן להגשה.

ב – 9/23 נמסר לנו ע"י עו"ד יובל כי התיק נפתח בגרמניה.

ב – 12/23 נמסר לנו ע"י עו"ד יובל שגרמניה אישרה ושלחה את תעודות האזרחות של כל משפחתנו 36 נפשות, בנים, ילדים ונכדים לשגרירות גרמניה בישראל.

למרות חששותי הרבים, ההליך המקצועי של עו"ד יובל היה מהיר ביותר. עו"ד יובל ידע לדייק את בקשותיו בקשר לתיק ודאג לדווח לנו על כל התקדמות בתיק. נהננו מאד משרותו.

ממליצה בחום רב לכל המתלבטים לפנות למשרדו של ד"ר יובל חן, עו" ד בהערכה רבה ליובל ולכל צוות משרדו.

בשם כל הרוזנמנים

שוש מירסקי – רוזנמן

אורלי וידן, 18.06.2024
5/5

ממליצה בחום על ד"ר יובל חן וצוות משרדו.

אנחנו 5 בני משפחה אשר החלטנו לפעול להוצאת אזרחות גרמנית. התלבטנו רבות האם לגשת להליך לבד או באמצעות עו"ד המתמחה בתחום. פנינו למספר משרדים אשר עוסקים בתחום ובסוף בחרנו במשרד זה, לאור הרקע האקדמאי העשיר מגרמניה של עו"ד חן, הבקיאות בחוק הגרמני והניסיון הרב בהוצאת אזרחות גרמנית. ואכן, בתוך זמן שיא של 4 חודשים בלבד, מאז שהוגשו המסמכים, קיבלנו הודעה כי האזרחות אושרה.

מדובר במשרד מקצועי ואמין אשר ללא ספק יודע את העבודה, ואנחנו מאוד שמחים על הבחירה שעשינו.

שלי אראלי, 27.06.2024
5/5
יובל חן הוא קוסם!!! תוך 7 חודשים מהיום שבו הגענו למשרדו עם כל המסמכים – קיבלנו את האזרחות!!
הוא היחיד שביקש תשלום סמלי – אך ורק בעת הגשת התיק, פיזית, על יגו, במשרד הפנים הגרמני. הוא היחיד ששילמנו את רוב העלות רק אחרי שקיבלנו אזרחות.
אין לנו מילים להודות ליובל ולמנאר המדהימה על הנחמדות, המסירות, הסבלנות וכמובן – המקצועיות🏅
טל גונן, 27.01.2024
5/5

פנינו למשרד בשל המומחיות הגבוהה בכל הקשור לחוק הגרמני. לאורך כל הדרך המענה והטיפול היו מקצועיים ואדיבים וקיבלנו את האזרחות, להפתעתנו, תוך כמה חודשים. מומלץ מאד!

משפחות ליברמן ורוזנבלום , 22.01.2024
5/5

כשהחלטנו להתחיל בתהליך קבלת האזרחות הגרמנית, היה לנו ברור שנפנה לקבל ייעוץ משפטי, רק מעו"ד עם רקורד מתאים.

ביררנו וראינו שעו"ד יובל חן למד את חוקי האזרחות באוניברסיטה בגרמניה ויש לו ניסיון מוכח של יותר מ25 שנים בהוצאת אלפי אזרחויות גרמניה, נראה לנו מתאים, פנינו אליו ואכן לא התאכזבנו.

לאורך כל התהליך עו"ד יובל חן היה מאוד מקצועי, הסביר לנו את התהליך באופן ברור וסבלני וענה על כל שאלה במהירות. לא "טורטרנו" בדרישות חוזרות ונשנות להבאת מסמכים ובתוך כחמישה חודשים בלבד קיבלנו זימון לקבלת האזרחות הגרמנית.

תודה רבה,

משפחות ליברמן ורוזנבלום.

עו"ד דוד ביטון, 13.06.2024
5/5

שמחנו לקבל ייעוץ משפטי לאזרחות גרמנית, מעו"ד שלמד את חוקי האזרחות באוניברסיטה בגרמניה, הוא עם ניסיון של 27 שנים בהוצאת אלפי אזרחויות גרמניה, עו״ד יובל חן ידע להגיד לנו, מראש, בדיוק כמה זמן ייקח ההליך מתחילתו ועד שקיבלנו, כל המשפחה, אזרחות גרמנית לפני מספר ימים.

Zvi Montvilisky, 30.05.2024
5/5

ברצוני להודות מאד לעו"ד חן וצוות משרדו על כך שבתוך 10 חודשים בלבד, 50 מבני משפחתי קיבלו אזרחות גרמנית. היה צורך בהרבה מסמכים לצורך העניין שלא כולם היו בידנו, עו"ד חן וצוות משרדו השיגו את המסמכים הדרושים. שוב הרבה תודה.

ד"ר יורם מוזס, 24.01.2024
5/5

הוקרת תודה, אנו בני משפחת מוזס מודים מקרב לב לעו"ד יובל חן וצוותו על הטיפול בהשגת אזרחות גרמנית על בסיס החוק הגרמני המקנה ליהודים שחיו בגרמניה שלפני המלחמה ללא אזרחות.

לציין שכבר במפגש הראשון זיהה עו"ד יובל חן את הסיכוי בהשגת אזרחות גרמנית על בסיס הנתונים והמסמכים שהיו בידינו ובכך הוכיח את מומחיותו ומקצועיותו בתחום, הרבה הודות להיותו בוגר לימודי משפטים בגרמניה.

ד"ר י. מוזס, טמיר ונועה.

דובי מרגלית, 13.04.2024
5/5

התעקשנו לקבל ייעוץ משפטי לאזרחות גרמנית, רק מעו"ד שלמד את חוקי האזרחות באוניברסיטה בגרמניה, הוא עם ניסיון של 27 שנים. התהליך היה פשוט וברור וללא טרטור של דרישות מסמכים נוספים. 12 חודשים אחרי פתיחת התיק בקשתנו אושרה בלי שום בעיות. ממליצים בחום.

גד שרון, 25.01.2024
5/5

בסוף 2021 פנינו לעו"ד יובל חן לאחר שנודע לנו על שינוי שחל בחוק הגרמני שיתכן שיאפשר אולי לי וילדיי לקבל אזרחות גרמנית שבעבר לא התאפשרה.

הפניה ליובל חן היתה מאחר ששמענו עליו המלצות מאד טובות, וגם נראה לנו שהעובדה שהוא למד את חוקי האזרחות באוניברסיטה בגרמניה ויש לו ניסיון של 26 שנים בהוצאת אלפי אזרחויות גרמניות היא מהותית ובעלת יתרון עצום.

בתחילת 2022 נפגשנו עם עו"ד יובל חן והתרשמנו מאוד לטובה הן מהאישיות הנעימה שלו, הן מהגישה המקצוענית והעניינית והן מההסברים המשכנעים לגבי הסיכוי להשיג את האזרחות.

הוא הנחה אותנו לגבי מסמכים שיש להמציא לו, ולאחר כ-3 חודשים נפתח תיק הבקשה בדרישות חוזרות ונשנות להביא ולהשלים מסמכים, ולמרות שנאמר לנו מלכתחילה שהזמן הממוצע לטיפול בבקשה כזו הוא כ-30 חודשים קיבלנו לאחר כ-16 חודשים בהפתעה גמורה הודעה מיובל חן שהאזרחות אושרה ונתבקשנו להזמין תור לשגרירות הגרמנית לצורך קבלת מסמך האזרחות.

עו"ד רון ברקמן, 18.04.2023
5/5

ליובל חן וצוות המשרד המעולה,
סיימתם עבורנו בימים אלה בהצלחה ובזמן שיא תהליך לקבלת אזרחות גרמנית לי ולמשפחתי על כל שלוחותיה. תהליך העבודה איתכם היה בלתי נתפס באיכותו ויעילותו, כשהדברים נעשים בנועם ובחיוך, וכשמאחורי הקלעים, כך התברר לנו, נעשתה על ידכם עבודת איסוף ולימוד שיטתית ומדוייקת. נדיר לראות בישראל ובכלל מערכת כל כך משומנת, מובנית ומוכוונת להצלחת הלקוח.

בתוך 4 חודשים מרגע שפניתי אלייך, כל משפחתנו קיבלה הזמנה מהשגרירות להתאזרח ולקבל דרכון. הרבה מעל ומעבר למצופה. תודה ענקית מכולנו.
עו"ד רוני ברקמן

 

 

צחי ויזר, 2.10.2023
5/5

שורה תחתונה: זה היה כמו קסם. עד עכשיו אנחנו לא מאמינים 🙂

הגענו אל עו"ד יובל חן ללא כל מסמכים, אלא רק עם סיפור. היה לנו ביטחון בתהליך, כיוון שהוא לא גובה כסף אם לא מקבלים אישור התאזרחות, כך שידענו שיש לו מוטיבציה להגיש בקשה שתאושר. ואכן, תוך זמן קצר מהצפוי (כחודשיים) הוא הודיע לנו כי נמצאו המסמכים הנדרשים, וכי הוגשה בקשה להתאזרחות. למרות שנאמר לנו שלרשויות בגרמניה לוקח לעתים אף יותר משנה לאשר את הבקשה, במקרה שלנו קיבלנו אישור תוך פחות משישה חודשים. שוב, זה היה נראה הזוי, שמבלי לספק כל מסמכים מצידנו, הבקשה אושרה.

עד שלא הגענו לשגרירות, לא האמנו שזה אכן אמיתי 🙂 אגב, כשביקרנו בברלין לאחר תחילת התהליך, חיפשנו עדות פיזית להיסטוריה המשפחתית, אך במקום החנות שהיתה למשפחתי עומדים כיום בנייני מגורים. לא נשאר זכר.

תודה רבה!

אתי שיקלר, 20.03.2024
5/5

לד"ר יובל חן וכל צוות המשרד

רציתי להודות מקרב לב על הטיפול היעיל, הסבלני והמנומס שלו זכיתי במהלך התהליך לקבלת אזרחות גרמנית לי ולמשפחתי.

היתרון הרב של ד"ר יובל חן בכך שלמד משפטים בגרמניה ושהה בה זמן מספיק כדי ללמוד ולהכיר באופן אישי את המשרדים הגרמניים הנוגעים בנושא, ובכך נחסך זמן רב בטיפול.

אנחנו קיבלנו את האזרחות לאחר 14 חודש. ללא ספק הליך מהיר. כמו כן יש לציין שגם גובה התשלום היה סביר בהחלט לאומת משרדים אחרים. אני ממליצה מאוד למי שמתלבט לאיזה משרד לפנות בנושא האזרחות הגרמנית , פנו למשרדו של דר יובל חן. שוב המון תודה והערכה.

אתי שיקלר

ettis111@gmail.com

הדס פוקסברונר, 27.02.2024
5/5

עו"ד יובל חן היה זמין לכל שאלה גם במיילים וגם בטלפון לפני, בזמן וגם לאחר השלמת התהליך. בזכות העבודה המקצועית קיבלנו אזרחות ודרכונים במהירות, תודה רבה! ממליצים בחום

איתמר לוין, 27.09.2023
5/5

ד"ר יובל חן וצוות משרדו – תודה גדולה לי אליכם מכל משפחתנו.

מבין המשרדים אותם סקרנו לייצוג שלנו, מומחיותו של ד"ר חן בתחום החוק הגרמני בכלל, ודיני האזרחות בפרט ונסיונו המוכח ורב השנים בלטו, להבנתנו, מעל כולם והובילו אותנו לבחור בו לייצג אותנו. הייעוץ שקיבלנו מד"ר חן טרם פתיחת התיק וההערכות שלו לגבי הסיכויים היו מדויקים ביותר. גם ההנחיות שקיבלנו מד"ר חן לגבי המסמכים הדרושים ומה שעלינו לעשות בכל שלב ושלב בתיק היו מדויקות וברורות. כמו כן – ד"ר חן וצוותו בגרמניה איתרו מסמכים נוספים בארכיונים ובמקורות נוספים אשר מאד הועילו לתיק והובילו לסיומו המוצלח עבורנו.

התיק שהוגש וכן התגובות של ד"ר חן וצוותו לרשויות בגרמניה הובילו לסיום מוצלח של התיק ללא טרטור שלנו וללא עיכובים. כלקוח מרוצה יש בפי אך ורק שבחים על הטיפול ובשל כך אני ממליץ בחום על המשרד.

מיקי שלזינגר, 26.06.2024
5/5

בן דודי קיבל המלצות על ד"ר יובל חן כמומחה בתחום ואפקטיבי,והיינו צריכים להכין מסמכים מראש , ד"ר חן בדק את המסמכים שנראו מתאימים להגשת הבקשה.

בפברואר הוא פתח התיק בגרמניה ואת הודעת ההתאזרחות קיבלנו ב19 ביוני, תוך כ5 חודשים שזה ממש מהיר שכן התהליכים הנ"ל עלולים להתארך גם הרבה מעבר לשנה ובמיוחד בימים אלו.

Isaac Zack, 11.12.2023
5/5

כשבחרנו עו״ד שילווה אותנו בתהליך הוצאת האזרחות הגרמנית חיפשנו עו״ד שבקיא לעומק בחוקי האזרחות הגרמניים. בחרנו ביובל בדיוק בגלל זה. עברנו תשאול וברור מדויקים ועמוקים בתחילת התהליך. לאחר מכן לא פנו אלינו בשום בקשה נוספת ובתוך זמן שיא של כ-6 חודשים התהליך הסתיים בהצלחה. כל הכבוד לעו״ד יובל חן.

תודה

הדס שחר, 11.09.2023
5/5

דר' חן שלום,

ברצוננו להביע את הערכתינו הרבה ותודתנו העמוקה על הטיפול היעיל, המקצועי והמסור בבקשתנו לקבלת אזרחות גרמנית. הבקשה נענתה ע"י גרמניה בזמן שיא של 7 חודשים, דבר המעיד על ההכנה היסודית והמדוקדקת של התיק ע"י צוות משרדך ובהובלתך. תודה על ההנחיות הברורות, שימת הלב לפרטים, והטיפול הפרטני. אחרי התלבטויות ובדיקה בחרנו לקבל ייעוץ משפטי לאזרחות גרמנית, מעו"ד שלמד משפטים בגרמניה, עם ניסיון מוכח של עשרות שנים בהוצאת אלפי אזרחויות גרמניות. אנו מברכים על בחירה זו, התוצאות מדברות בעד עצמן.

תודה רבה, הדס בשם כל משפחת ירון.

אפרת סרברו, 13.08.2023
5/5

פנינו לעו"ד ד"ר יובל חן כמשפחה (13 אנשים) בבקשה להוצאת אזרחות גרמנית כי התעקשנו לקבל ייעוץ משפטי לאזרחות גרמנית רק מעו"ד שלמד משפטים בגרמניה וגם בשל ניסיונו המוצלח ורב השנים בהוצאת אזרחויות גרמניות עבור אזרחים ישראלים.. לא טורטרנו בדרישות חוזרות ונשנות להבאת מסמכים ובתוך 5 חודשים בלבד קיבלנו זימון לקבלת האזרחות הגרמנית!!.כשהתעוררה בעיה עם אחד מאתנו הוא לא התנער והבטיח להמשיך ולטפל עד לפתרון הבעיה!! ד"ר יובל חן הוא מקצוען ואין לי מילים להודות לו על הטיפול המסור . כל פנייה ושאלה שלנו נענו במהירות ובמקצועיות מלאה ואני ממליצה לכל מי ששוקל לבקש אזרחות גרמנית לפנות אליו!! תודה ד"ר יובל חן !!

ד"ר יגאל אריאלי, 20.01.2023
המלצה - ד"ר יגאל אריאלי

אין ספק שעו״ד ד״ר יובל חן יודע היטב את עבודתו
על כך יעידו תוצאות טיפולו יוצא הדופן בתיק המשפחתי שלי…
לאחר שהתייעצתי עם עורכי דין בעלי שם ותואר אחרים , ופני הושבו ריקם, פניתי אליו והצגתי בפניו את סיפור המשפחה . מכאן התגלגלו הענינים בצורה חלקה ומופתית, קיבלתי רשימת מטלות אותה ביצענו כולנו , ובתוך מספר חודשים מועט התקבלה ההודעה על קבלת אזרחות גרמנית.
השירות והיחס היו יוצאי דופן והתוצאה .. מסחררת.

ברור לי לחלוטין שעצם לימודי משפטים במנהיים ותואר דר בפרנקפורט , הקנו לד״ר חן את הידע הסבוך , אך מדוייק לחלוטין והכרחי לצורך העניין ,ברזי המשפט הגרמני ,זאת והעובדה שקיים משרד פעיל בגרמניה ,בהכרח הביא לטיפול מהיר ומוצלח
תודה לך ד״ר יובל חן. אתה תותח!

ענבר ליברמן, 17.07.2023
5/5

שמענו על החוק החדש בגרמניה המגדיל את האפשרות לקבלת אזרחות גם אם לאלו שקרובי משפחתם ברחו מגרמניה עוד לפני תחילת המלחמה. היה לנו קצה חוט של סבא שהגיע מפולין לגרמניה, לא היו לנו מסמכים היסטוריים להציג, ולכן רצינו עו״ד שמבין בחוק הגרנני ולמד משפטים בגרמניה שיידע להתמצא בחוקי המדינה הזו בה אנחנו רוצים אזרחות. בנוסף רצינו מישהו עם ניסיון מוכח שיוכל להשיג לנו את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. על אף שלא היה לנו מסמכים היסטוריים כלל אלא רק קצה חוט קאן, גרמניה אישרה את התביעה שלנו בזמן שיא של 6 חודשים מרגע הגשת התביעה, לא ביקשו מאיתנו להציג מסמכים נוספים ולא נדרשנו כלל לצעדים נוספים, אלא רק להמתין!!! המשרד פעל בצורה מקצועית מאוד, מהירה ואנחנו מרוצים כל כך!! אז תודה מקרב לב, ממליצים מאוד!

אייל מאור, 14.05.2023
5/5

חווית השירות שלי היתה מעולה. בבירור שערכתי במשרד אחר ציינו בפניי שאין סיכוי שאקבל אזרחות ודרכון גרמני. לאחר בדיקת עו"ד חן התברר שיש סיכוי טוב מאוד שכן אקבל את האזרחות. הייתי מופתע ולמען האמת באופן טבעי סקpטי. עבודה מקצועית מאוד, בחינת כל המסמכים הנדרשים העברת הבקשה הכל תיקתק כמו שעון. לאחר כשנה קיבלנו את האישור. אין מילים !!!

זהר טנא, 19.09.2023
5/5

היה לנו העונג ונפלה בידינו הזכות הגדולה לזכות בשירותיו של עורך דין ד"ר יובל חן בתהליך הקבלה של אזרחות גרמנית ודרכון.

יובל הוא אדם מיוחד, מומחה מספר אחד בתחומו, למד בגרמניה ומכיר לעומק את התהליכים הנדרשים מבפנים ובשפה הגרמנית, הוא ביקש בדיוק את המסמכים המבוקשים, הסביר בדיוק את התהליך, הציג את הזמן הנדרש וביצע תיאום ציפייות מצויין, ובפועל עוד בטרם מלאו 12 חודשים לבקשה, המשימה הושגה על ידי יובל.

המשפחה שלנו מפוזרת ברחבי אירופה, ישראל וארה"ב, למרות המורכבות והפריסה הרחבה, יובל השיג במהירות שיא את התוצאה המבוקשת, הוא עשה זאת בחן רב (בדיוק כמו שם משפחתו), במקצועיות רבה, בתעריף סביר ובעיקר בחיוביות וביחס חם, קרוב ומעולה.

יש הרבה עורכי דין שמפרסמים ומתהדרים ביכולתם להשיג אזרחות גרמנית, הם בדרך כלל לא תמיד מצליחים, מי שבאמת מעוניין בשירות יעיל ומקצועי, יכול וגם עומד בתנאים הבסיסיים, אני קובע כי ד"ר יובל חן הוא הכתובת היחידה לתהליך החשוב והמורכב הזה.

אין לי אלא לאמר תודה רבה מקרב לב לעורך דין ד"ר יובל חן על פעילותו עבור משפחתינו ואני ממליץ בחום לכל אלו המבקשים הצלחה בתהליך, לפנות אליו ולזכות בכישורים ובשירות שהוא נותן ללקוחותיו.

יובל, אתה ממש תותח אמיתי, התמודדת בכבוד רב עם תהליך מורכב, ועמדת בו בהצלחה מרובה. יש משפט שעליו גדלתי וכך גם פעלתי לאורך הקריירה שלי – יגעת ומצאת תאמין.

תודה רבה יובל היקר ולכם, המעוניינים, לכו על זה עם ד"ר יובל חן, בהצלחה לכם

עו"ד איתן לוין, 19.02.2023
5/5

תודה ענקית והערכה רבה לעו"ד ד"ר יובל חן על טיפול מקצועי ומהיר.

כשהחלטתי לנסות ולהגיש בקשה לקבלת אזרחות גרמנית ודרכון גרמני עבורי ועבור שאר בני המשפחה, בהתבסס על שינוי החוק שנכנס לתוקפו בגרמניה, התחלתי לברר על עורך דין המתמחה בחוק הגרמני ושהינו בעל רישיון עריכת דין בגרמניה – וכך הגעתי אל עו"ד ד"ר יובל חן.

היה לי ברור שהתהליך הארוך והסבוך להוצאת דרכון גרמני כלל אינו קשור לחוק בישראל או לעריכת דין בישראל, ולכן התעקשתי למצוא עו"ד שלמד בפקולטה למשפטים בגרמניה ומכיר היטב את חוקי האזרחות הגרמנית בפרט ואת החוק הגרמני בכלל.

לאחר בירור עם כמה ממכרי עורכי הדין הגעתי בהמלצתם אל עו"ד ד"ר יובל חן ומייד הרגשתי שאני בידיים מקצועיות. עו"ד חן הנחה אותי לאורך כל הדרך אודות מסמכים ואישורים שהגרמנים דורשים כדי להתחיל בהליך. את אותם המסמכים שלא היו ברשותי עו"ד חן פעל בעצמו לאיתורם בגרמניה. הוא גם הדגיש במפורש שמדובר בתהליך ארוך וסבוך שיכול להימשך על פי רוב כ-24 חודשים.

השבוע, בחלוף 7 חודשים בלבד מרגע הגשת התביעה לאזרחות בגרמניה ואיתור כל המסמכים הנדרשים לצורך הוצאת דרכון גרמני, צלצל אלי עו"ד חן ובישר לי שהתביעה שלנו אושרה במלואה. לא רק שלי אישית אלא של כל בני המשפחה, הילדים והנכדים – סה"כ 15 איש.
כעת נותר לנו לקבוע תור בשגרירות גרמניה בתל אביב ולקבל שם לידינו את תעודת האזרחות ואת הדרכון הגרמני.

אני רוצה להודות לעו"ד יובל חן ולצוות המסור והמקצועי שלו על טיפול יוצא דופן, מקצועי, אדיב ועם המון יחס אישי.

בברכה חמה,
עו"ד איתן לוין

און הנר , 28.07.2023
5/5

אין מילים לתאר את העבודה של יובל חן והצוות שלו. הגשנו בקשה לכל המשפחה בשם סבתי שהייתה אוסט יודן ללא אזרחות גרמנית. פגישה אחת קצרה בה מסרנו את כל המסמכים הנדרשים, ובתום 5 חודשים בלבד נקבע לנו מפגש חגיגי בשגרירות גרמניה לאיסוף תעודות האזרחות של כולנו. יובל חן הגשים לנו חלום ותקווה של שנים בהן היינו בטוחים שאנו לא זכאים כלל. העבודה הישירה של המשרד מול גרמניה מתנהלת בצורה המקצועית ביותר ולכן כל תיק שיובל לוקח הוא יודע בוודאות להצלחה שלו.

יפעת פארן, 10.09.2023
5/5

כאשר החלטנו לעשות אזרחות גרמנית ידענו שנפנה רק לעורך דין שלמד משפטים בגרמניה, עם ניסיון בהוצאת אין ספור אזרחויות. הבונוס הלא צפוי היה שירות נעים והענות במאור פנים לכל פניה, שאלה ובקשה שלנו, מוזרה ככל שתהיה. ההחלטה לפנות לעו״ד חן הוכיחה את עצמה ותוך 7 חודשים מהגשת התביעה, התיק שלנו התקבל. אז תודה ענקית לד״ר יובל חן ולעובדים המסורים שתמיד עמדו לרשותנו.

יפעת פארן

מתן מסקיט, 20.08.2023
5/5

עורך דין יובל חן טיפל בבקשתינו לקבלת אזרחות גרמנית. היינו קבוצה גדולה של 25 איש. הטיפול בתיק ארך כשנה בלבד (מרגע קבלת המסמכים בגרמניה עד אישורו). וזאת בזכות ההיכרות של יובל עם מערכת המשפט הגרמנית, הקשרים הענפים שלו עם משרד הפנים הגרמני שקידמו את התיק ואת אישורו. המשרד מאוד מקצועי ויעיל ארבעה עובדים כולם דוברי גרמנית שוטפת, התשלום היה הוגן מאוד, לא היו הפתעות – התשלום כולל את הכל תרגומים, אישורים נוטריונים דמי משלוח וכו'. תודה יובל ממשפחת משכית.

גיורא בר- שלום, 10.05.2023
5/5

ברצוני להמליץ בחום על עו"ד ד"ר יובל חן.

לפני כשנה פנינו אל עו"ד יובל לקבלת אזרחות גרמנית לי ולמשפחתי. הגעתי אליו בהמלצת חבר עו"ד שהוא ומשפחתו קבלו אזרחות גרמנית באמצעות ד"ר חן תוך חודשים ספורים. בבדיקה מקדימה בתחום שעשיתי בנושא היה ברור לי שדרוש לנו איש מקצוע הבקיא ברזי החוק הגרמני ובתהליכים הביורוקרטיים במשרדי הממשל הגרמני. על כן החלטנו לבחור בעו"ד ד"ר יובל חן שלמד משפטים בגרמניה, וצבר ותק וניסיון רב בחוק הגרמני בכללותו ובחוקי האזרחות בפרט, וביקש שכר טירחה בהחלט סביר לטעמנו. קיימנו פגישה אחת אתו ומאד התרשמנו מהבקיאות שגילה בכל נפתולי החוק הגרמני. עו"ד ד"ר יובל חן הסביר לנו בנועם הליכות מחד-ובתכליתיות ברורה מאידך, את שלבי בתהליך הצפוי. קבלנו ממנו מסמך מסודר המפרט את המסמכים שעלינו לאסוף ולאחר שמסרנו לו אותם-לא נדרשנו לשום מסמך נוסף. התיק נפתח בגרמניה בחודש יולי -2022 תוך שד"ר חן הבהיר שהתהליך דורש מאתנו סבלנות , ועשוי לקחת כשנתיים. מאד שמחנו להתבשר, לאחר תשעה חודשים בלבד מפתיחת התיק , שהממשל הגרמני אישר לכולנו את הבקשה לאזרחות גרמנית. הידע המקצועי של עו"ד יובל חן חסך זמן רב בטיפול בתיק שלנו, ובליבון נקודות שנדרשה להם הבהרה מצד ממשל גרמניה. תודתנו נתונה לו ולצוות משרדו שאף הם גילו נועם הליכות וידע מקצועי בשאלות בהן נתקלנו לעתים.
מומלץ בחום
 גיורא בר-שלום הרצליה

עו"ד שרון גרבר, 22.12.2022
5/5

נושא: תודות לעו"ד ד"ר יובל חן

לעו"ד ד"ר יובל חן היקר,

אני עורכת דין ופעילה בישראל ונכדה לסבא שהגיע מפולין לגרמניה ועזב אותה בשנת 1933.
לסבא שלי לא הייתה אזרחות גרמנית.

חיפשתי באינטרנט עו"ד שיטפל בהוצאת דרכון גרמני עבורי.

מאחר שהתהליך להוצאת דרכון גרמני בכלל לא קשור לחוק בישראל או לערכית דין בישראל,
היה לי חשוב למצוא רק עו"ד שלמד משפטים וחוקי אזרחות גרמנית בפקולטה למשפטים בגרמניה ומכיר היטב את החוק הגרמני.

הבנתי כבר בתחילת החיפושים שלי, כי רק עו"ד שלמד משפטים בגרמניה, יודע ומבין את הדקויות בחוק הגרמני ורק יוכל להתמודד עם הגוף הקובע בגרמניה.
לשמחתי הרבה מצאתי אותך באינטרנט. שלחת לנו הודעה מדויקת וברורה של המסמכים הנדרשים לך ממשרד הפנים ומהרבנות בישראל.

הפגנת ידע נרחב ומקצועיות בלי רגילה.
כעת, בסך הכול 5 חודשים לאחר שהגשת עבורי את התביעה לאזרחות גרמנית, נדהמתי
לקבל ממך הודעה טלפונית, וגם העתק מהודעת שגרירות גרמניה, המאשר את קבלת האזרחות הגרמנית.

נשאר לי רק לגשת לשגרירות הגרמנית ולמלא טופס קצר, כדי להזמין לי את הדרכון הגרמני.

אני לא מאמינה שגרמניה אישרה את התהליך בזמן כל כך קצר, במיוחד אחרי שראיתי באתרים שונים, כי התהליך נמשך שנתיים לערך.

אני רוצה להודות לך ולצוות הנפלא שלך, על אופן הטיפול, הירידה לפרטים ועל המקצועיות.

עו"ד שרון גרבר sharon4474@gmail.com 

ארנן דר, 23.04.2023
5/5

תודה מכל הלב ליובל חן על טיפול מדהים
מדובר בתיק מאד מורכב מבחינה משפטית, שעל פניו נראה כמעט חסר סיכוי
עורכי דין אחרים אליהם פנינו הסבירו לנו שאין סיכוי שבקשתנו תתקבל
יובל היה היחיד שהאמין שניתן להצליח ו״הרים את הכפפה״
ההליך היה ארוך ומורכב, אבל יובל לא ויתר ובמקצועיות מדהימה והתמדה ראויה להערכה טיפל בנו לאורך כל הדרך בסבלנות רבה והפגין מקצוענות, בקיאות בחוק הגרמני, ונחישות בהשגת המטרה
יישר כוח
לֹכל מי ששוקל – אני ממליץ בחום לפנות ליובל חן
המומחיות שלו לא תסולא בפז
תודה רבה
ארנן דר

אילן בר-און, 1.8.2022
5/5

שלום לד"ר יובל חן

אנחנו מודים לך על הטיפול המהיר והמסור בתיק שלנו.

כאשר דברנו עם עורכי דין אחרים בנושא הם תארו לנו תהליך מורכב ומסורבל
שיכל לקחת עד שנתיים. בשיחה אתך אמרת לנו שהתהליך יכל להיות הרבה יותר קצר, ואכן כך היה.

מהרגע שדברנו אתך לראשונה, חלפו פחות מ-4 חדשים והאזרחות אושרה.

הטיפול של משרדך היה אדיב, ענייני ומקצועי, והתהליך היה פשוט וקל.

תודה רבה לך מכולנו ובמיוחד מאימי ביאנקה בר-און

בכבוד רב

אילן בר-און

אמיר שטיבל, 31.08.2023
5/5

עורך הדין יובל חן מהטובים בתחום זה ממליץ בחום, הכל נהיה יותר קל. טיפול יעיל והכל מובן וכמובן יש תוצאות חיוביות.

עו"ד ירון בן דן, 30.08.2023
5/5

לפני שנה בדיוק, פנינו לעו"ד יובל חן, לצורך בירור האפשרות לקבל אזרחות גרמנית. לפני הפגישה קיים עו"ד חן שיחה עם אימי, שהיא קשישה בת 83, ומיד לאחריה קיבלה אימי מייל מפורט, בו ניתוח סיכויי הצלחת הבקשה לשלטונות גרמניה ורשימת המסמכים הדרושים. זמן קצר לאחר מכן, נפגשנו עם עו"ד חן. בזה תם חלקנו בעשייה, ומאותו רגע, טופלנו על ידי עו"ד חן וצוות משרדו, בצורה יוצאת דופן; ההתנהלות נעימה וסבלנית, הטיפול בבקשה מושלם ובדיוק בהתאם לוח הזמנים שנמסר לנו, הבקשה הוגשה מספר חודשים לאחר מכן ובחלוף 5(!) חודשים בלבד מיום הגשתה, קיבלנו הזמנה לקבל את האזרחות בשגרירות גרמניה. כמי שעוסק גם כן בעריכת דין, אני יודע להעריך רמה כזו של טיפול משפטי. יישר כוח לעו"ד ד"ר יובל חן וצוות משרדו. אני ממליץ עליהם מאוד.

שחר כוכבי, 06.08.2023
5/5

לעו"ד ד"ר יובל חן,

ניסיתי בעבר לקבל אזרחות גרמנית, אבל הבקשה שלי נדחתה. הסבא שלי אמנם נולד בגרמניה וחי שם עד 1933, אבל איש מהוריו לא היה גרמני. הוריו היו, מה שמכונה היום "אוסט יודן", כלומר יהודים שהיגרו לגרמניה מפולין. אחרי ששמעתי כי החוק בגרמניה השתנה, חיפשתי עו"ד שיוכל להגיש עבורי את התביעה לאזרחות גרמנית. אני איש עסקים, בעל רקע של פעילות ענפה בגרמניה ומתוך הכירותי עם השיטה בגרמניה, חיפשתי עו"ד שייצג אותי, אבל רק עו"ד עם רקע משפטי מגרמניה, שלמד ומכיר את חוקי אזרחות גרמנית ומשפטים בגרמניה. לאחר שיחה קצרה ביננו, הבנתי והחלטתי שאתה האדם המתאים לטפל עבורי בהוצאת אזרחות גרמנית. מסתבר שצדקתי מאד. בחודש יוני 2022 לאחר שמסרתי לך את כל המסמכים, כפי שדרשת ממני לאסוף. בסך הכול 7 חודשים מאוחר יותר וכבר קיבלתי ממך היום מייל וכתבת כי אושרה התביעה שלי לקבלת אזרחות גרמנית. אפילו צירפת את ההודעה הרשמית על כך. נשאר לי עכשיו רק למלא טופס קצר ולשלם את האגרה עבור הדרכון הגרמני. תודה ענקית לך ולכל צוות משרדך הנפלא.

שחר כוכבי

יעקב גבאי, 18.07.2023
5/5

הטיפול המיוחד והמסור של עורך דין חבל חן יצא מהכלל עם מעט סיכויים לקבל אזרחות גרמנית קיבלתי את האזרחות כעבור שנה בלבד

עו"ד שמואל שילוח, 17.04.2023
5/5

כעורך דין למדתי כי לא די בתואר אלא דרושה ידיעה ורמת מקצועיות גבוהה בתחום בו אתה עוסק. אין ספק שעו"ד יובל חן הוכיח שהוא עומד בקריטריונים הללו בכל הקשור לטיפול בהשגת אזרחות גרמנית ללקוחותיו. עו"ד יובל חן טיפל בהשגת אזרחות גרמנית עבורי ועבור בתי ושלושת ילדיה. הטיפול היה מקצועי לעילא ולעילא ותוך מספר חודשים לא רבים (פרק זמן קצר משמעותית מהצפוי) אכן נתנה לנו האזרחות המבוקשת. אין ספק שלימודיו של עו"ד חן בגרמניה, שהייתו שם והכרת החוק הגרמני סייעו בהשגת האזרחות הגרמנית תוך זמן קצר יחסית וללא כל תקלה. המלצתי לכל המעוניין בהשגת אזרחות גרמנית לפנות אל עו"ד יובל חן.

אילן רוזן, 20.7.2023
5/5
משפחתנו פנתה אל דר' חן על מנת יתסדיר עבורנו הנפקת דרכון גרמני. קבלנו ממנו יחס חם, לבבי ומעל הכל מקצועי מהמעלה הראשונה. וכן, בתוך כ 5 חודשים מאז החל טיפולו בבקשה, היא אושרה במלואה ואנו זכאים לקבלת הדרכון. תודה רבה דר' חן.
רון סילברמן, 10.7.2023
5/5
עו"ד ד"ר יובל חן וכל הצוות היו מקצועיים, אדיבים ונעימים הרגשנו לכל אורך הדרך שאנחנו בידיים טובות והכי חשוב, האזרחות אושרה תוך 9 חודשים למרות שציפינו להמתנה של שנתיים אציין שגם המחיר היה הוגן ושהוא היחיד שהבטיח לנו שאם לא תאושר האזרחות יוחזר לנו שכר הטרחה במלואו
 
 
טומיה וייזר, 26.02.2023
5/5

התהליך היה מאוד מהיר ותוך מספר חודשים קצר קיבלנו את האזרחות. ד"ר יובל חן היה סופר מקצועי והרגשנו שאנחנו בידיים טובות. תודה

ערן רוזן, 21.07.2023
5/5

פנינו לעו"ד יובל חן לאחר בדיקה אצל מספר משרדים על מנת לקבל אזרחות גרמנית. בחרנו בו לאור ניסיונו הרב, התמקדותו בגרמניה והיותו דובר גרמנית. לשמחתנו לא טעינו ולאחר חודשים ספורים הצלחנו בתהליך. התהליך היה מקצועי ומהיר ללא טרטורים ועם מענה לכל שאלה.

שרה חייקיס, 14.8.2022
5/5

לעו"ד יובל חן,

תודה ענקית על טיפולך בהשגת האזרחות הגרמנית עבור כל בני משפחתי 47 איש.
ביעילות יוצאת מגדר הרגיל, באדיבות ובקפדנות רבה מצדך, הצלחת לקבל עבורנו את האזרחות תוך פרק זמן לא יאומן של 3 חודשים בלבד. (בטרם התחלתי את התהליך מולך, קראתי בכל מקום שקבלת האזרחות אורכת בד"כ כשנתיים ואף יותר).
הגעתי אליך לאחר אכזבה בטיפול מול עו"ד אחר/ת. ומיד בפנייתי אליך זכיתי לתשובה מהירה בה רשמת לי: "טובים סכויי בני משפחתך לקבל את האזרחות הגרמנית". ואכן, לא איכזבת.
מגיע לך שאפו ענק, על היעילות, האדיבות והנועם שהנך מפגין. למרות שהנך עסוק מאוד, תמיד כל מסר שלי אליך באמצעות צוות המשרד זכה להתייחסות, להחזרת טלפון ויותר מכל, תמיד שמעתי את החיוך מעבר לקו.
יישר כח ותודה רבה בשם כולנו ובעיקר בשם אימי, בת ה- 95, שזכתה ל"תיקון" וקיבלה את האזרחות הגרמנית לאחר 95 שנה של המתנה, עבור עצמה וגם עבור כל נכדיה וניניה וגם ואפילו עבור צאצאי אחיה ואחיותיה שאינם כבר איתנו.
תודה,
שרה חייקיס

משפחות צוקר וליון, 22.02.2023
5/5

בשמי ובשם משפחתי, ברצוננו להודות לעו״ד ד״ר יובל חן שטיפל במקצועיות ובמסירות מרבית בבקשתנו להוצאת דרכון גרמני ל-17 איש מבני משפחתנו.
כל זאת על סמך מידע שהיה לנו כי אבינו נולד בגרמניה בעיירה ששמה וורצלב בשנת 1928 אשר סופחה לפולין בשנת 1945.
עקב התגברות האנטישמיות ועליית הנאצים לשלטון המשפחה נאלצה לעזוב בחופזה בשנת 1933.
היה ספק רב אם גרמניה תאשר את התביעה כי לא היה לנו שום מסמך בעל ערך משפטי.
עו״ד יובל חן הצליח להתמודד עם קושי משמעותי נוסף הקשור לכך שהמשפחה חייתה בשטח שנמצא היום בפולין ולכן לא היתה לו כל גישה למידע ספציפי.
עו״ד יובל חן נאלץ להתחקות אחר נסיבות חיים של אנשים שחיו הרבה לפני 1933 בשטח שהוא היום פולין, לנמק לגרמניה ולבסס את הטיעונים, למה ומדוע כל הצאצאים זכאים לקבל דרכון גרמני. לשמחתנו, ההסברים והנימוקים המשפטים המקצועיים שנמסרו לגרמניה במסגרת התביעה ואיתור המידע גרמו להחלטה החיובית של ממשלת גרמניה.
למרות כל הקשיים, בתוך 7 חודשים בלבד קיבלנו זימון לקבלת תעודת ההתאזרחות.
לאורך כל התהליך לא טורטרנו בדרישות חוזרות ונשנות להבאת מסמכים ולא נדרשנו לתשלומים נוספים.
כל הכבוד לעו״ד חן ואנו ממליצים בחום רב על שרותיו המקצועיים והיעילים של ד״ר יובל חן.

בברכה
משפחות צוקר ולוין.
17.2.2023

עו"ד צליל רייך, 25.06.2023
5/5
קיבלנו מעו"ד יובל חן שירות מצוין עבור הוצאת דרכון גרמני לכל המשפחה. ליובל ניסיון של עשרות שנים בהוצאת אזרחויות גרמניה, והתרשמנו כי רק לאדם עם ניסיון כמו שלו כלים אמיתיים וממשיים לטפל באזרחות גרמנית מול השלטונות. יובל טיפל בבקשתנו במסירות ובאדיבות, ואת האישור על קבלת האזרחות קיבלנו במהירות שיא, מבלי שנאלצנו להיטרטר בדרישות חוזרות ונשנות להבאת מסמכים. אנו ממליצים בחום על יובל, ונשמח להמליץ באופן פרטי לכל מי שמתלבט.
נעם הורנשטיין, 27.06.2023
5/5
ברצוננו להודות לעו״ד ד״ר יובל חן ומשרדו על הטיפול המהיר והיחס החם והמקצועי בהוצאת דרכונים גרמניים לכל משפחתנו. ממליצים בחום!
נמרוד תבור, 23.03.2023
5/5

נפתח בעובדה שבחלוף כשבעה חודשים בלבד(7!!) ממועד הפגישה הראשונה עם עו"ד ד"ר יובל חן – תביעתינו אושרה כלשונה ללא כחל וסרק – והאזרחות התקבלה !
סיפור המעשה :
כרבים אחרים חיפשנו את ערוץ ההגעה לקבלת אזרחות אירופאית.
כיוון שמשפחתנו התקבצה ממספר קהילות, ניסינו את מזלנו באיתור מסמכים ולא פחות חשוב – בעל מקצוע טוב.
הגענו אל מספר אנשי מקצוע שפרסמו את יכולותיהם המופלאות ,כביכול.
רוב אלו אליהם הגענו, הציגו הצעות מחיר פתוחות בסכומים מצטברים גבוהים (מאוד ! ) אשר תלויים כמובן בפרופיל התקדמות העניין וללא שום התחייבות שהיא כלפי הלקוח. מה שלצערינו שוב ושוב הפיל את העניין..
משמע – יודעים איפה מתחילים – אין ידיעה איפה ובכמה מסיימים…
לפני כשנה קיבלנו את השם של עו"ד ד"ר יובל חן מנהריה.
עם יצירת הקשר הראשון הבנו שנפלנו על איש מקצוע בחסד עליון.
יובל פעל במקצועיות ראוייה לציון תוך שהנחה עד רמת המסמך הפשוט וליווה במתן מענה בנינוחות מרשימה על כל שאלה שעלתה בדרך.
זאת ועוד – תמהיל התמחור של יובל היה ראוי מכובד ברור וידוע מראש תוך התחייבות לעלות מוגדרת מראש ומבלי שבדרך יצוצו דרישות תשלום אלו ואחרות – וכך אכן היה !
יובל,שמח שהגענו אליך – וממליץ לכל אחד באשר הוא – ותודה ענקית על הכל – על הדרך ובכלל 🙂
משפחות תבור-דגן

אמיר וגדי פלג-ענבר, 19.02.2023
5/5

הייתה לנו חוויה נהדרת עם ד"ר יובל חן. הוא טיפל בתיק שלנו בצורה מקצועית ורשמית, ועברו רק שבעה חודשים עד שקיבלנו את האזרחות. הדרך המהירה יותר אי פעם. אנו ממליצים אחרת על השירותים המופלאים שלו.

We had a great experience with Dr. Yuval Chen. He took care of our case professionally and officially, and it took only seven months until we got our citizenship. The faster way ever. We differently recommend his fabulous services.

בושנסקי עדי, 11.05.2022
5/5

שלום לעו"ד ד"ר יובל חן

ברצוני להודות לך ולצוות המשרד על הטיפול המדויק והמסור שהענקת לי ולבני משפחתי בבקשה לקבלת האזרחות הגרמנית.

לפני שפניתי אליך פניתי למספר משרדי עורכי דין שהמליצו על עצמם באינטרנט. התשובות היו ברובם שאין סיכוי ולכן לא לנסות יותר או פשוט לא ענו לאחר שמילאתי שאלונים. כבר מהשיחה הראשונה בטלפון איתך הבנתי את המקצוענות שלך.

לא האמנתי שמאז סוף דצמבר 2021 כשהעברתי לך את כל המסמכים, תוך 4 חודשים מאוחר יותר הודעת לי טלפונית שגרמניה אישרה את התביעה ושלחת לי העתק של ההודעה הפורמלית.

בינתיים קבלנו כבר זימון מהשגרירות הגרמנית לבוא ולקבל את תעודת האזרחות ולהזמין דרכון גרמני.

שוב תודה מכל הלב בשמי ובשם בני משפחתי שלא האמינו שהאישור הגיע מבלי לחכות עד 3 שנים

בושנסקי עדי

ediruth@netvision.net.il

מיכל הלוי, 23.1.2023

5/5

לעו"ד יובל חן שלום,

עם פירסום השינוי בחוק הגרמני בנושא האזרחות, התחלתי לחפש משרד רציני לטיפול בבקשתי לקבלת אזרחות גרמנית עבורי, יעבור ילדי ונכדי.

לאחר שעברתי על פרסומי המשרדים המופיעים באינטרנט, החיפוש הפך ממוקד יותר. חיפשתי עו"ד דובר גרמנית, מנוסה בחוק הגרמני, בעל ניסיון מוכח והצלחה בקבלת אזרחות עבור לקוחותיו. בעל הכישורים שהתאים ביותר היית אתה, עו"ד ד"ר יובל חן, זאת כיוון שבנוסף למה שחיפשתי גם גרת, למדת חוקי אזרחות גרמנית בפקולטה למשפטים בגרמניה ועבדת בגרמניה בנושאים אזרחיים.

מהמפגש הראשון חשתי שאני בידיים טובות. התרשמתי מהידע והמומחיות שלך בתחום דיני האזרחות הגרמנית וההגירה והערכתי את נכונותך לענות על כל השאלות בסבלנות ובפירוט. הסברת בצורה בהירה את שלבי התהליך והפכת אותו לפשוט ויעיל. מסתבר שצדקתי בבחירתי בך.

באוגוסט 2022 הוגשה התביעה שלנו לאזרחות גרמנית, כאשר הממוצע הוא שנתיים לפחות. קבל את תודתי ותודת משפחתי ואת הערכתנו על האופן המקצועי והזריז בו טיפלת בבקשת האזרחות שלנו. תשומת ליבך לפרטים והבקשות המדויקות הובילו לתוצאה המקווה במהירות יוצאת דופן.

אנא מסור גם לצוות משרדך, מנאר ונטלי, את תודותנו על עזרתן ויחסן האישי.

תודה על הכל.

משפחות הלוי ומוסקל.

דני מידן, 17.05.2022

5/5

ליובל היקר שלום,

לפני כ 5 שנים התחלתי לבדוק את נושא אפשרות קבלת דרכון גרמני. בבחירה ארעית באינטרנט מצאתי את שמך ופניתי אליך. בדיעבד מסתבר שזו הייתה אחת הבחירות היותר מוצלחות בחיי.

אתה הסברת לי שלפי הקריטריונים של הגרמנים לא מגיע לי דרכון גרמני. תוך כדי השיחה ביננו העלית בפני את נושא קבלת פיצויים על רכוש שנשאר בגרמניה על ידי בני משפחתי. לא אלאה במילים אך התוצאה הייתה שלאחר זמן לא רב הגיע לרשותי סכום כסף נכבד מהרשויות הגרמניות . זו הייתה עבודה לתפארת שנעשתה על ידך.

לפני מספר חודשים פנית אלי שוב ואמרת שהקריטריונים לקבלת דרכון גרמני השתנו וכעת יש סיכוי רב לקבלת הדרכון לי ולצאצאי. מכאן התחיל תהליך מהיר שעיקרו השגת המסמכים הדרושים לבקשה. מיום הגשת הבקשה על ידך לשלטונות הגרמנים עברו פחות מ 4 חודשים ואני מוזמן לשגרירות הגרמנית לקבלת אזרחות גרמנית. ממש מופלא.

עלי לציין את דרכי הנועם שבהן אתה עובד, אנשי ( נשות ) משרדך שעובדות בצורה נעימה בשיתוף פעולה מלא ומעבר לכך והפכתם את כל התהליך המהיר הזה לחוויה מענגת.

תודה רבה לך.

בברכה
דני מידן , רעננה

דן פינקל, 25.03.2023
5/5

אל עו"ד ד"ר יובל חן נחשפתי בעיקבות מאמר שהיגיע לידי שבו הוא מפרט את שינוי החקיקה ותנאים מקלים לקבלת אזרחות גרמנית שממשלת גרמניה פירסמה. בהתבסס על ההקלות החלטתי לנסות לקבל אזרחות/דרכון גרמני עבורי ועבור עוד 15 מבני משפחתי.
לאחר בדיקה מול מספר עורכי דין החלטתי בסופו של דבר להעדיף את עו"ד יובל חן כמי שלמד משפטים בגרמניה,מחזיק ברישיון עריכת דין גרמני צבר ותק וניסיון רב בחוק הגרמני בכללותו ובחוקי האזרחות בפרט.
כבר בפגישתנו הראשונה קיבלתי מסמך מפורט איזה מסמכים יש להמציא כתנאי להגשת תביעה לשלטונות בגרמניה שבדיעבד התברר כמאוד מדויקת שכן לא נידרש מאיתנו כל מסמך נוסף במשך כל ההליך מה שמנע ריצה,חיפוש וטירדה מיותרת.
לאיתור מסמכים נוספים לחיזוק התביעה אים נדרשו פעל עו"ד יובל חן בעצמו באמצעות השלטונות בגרמניה
עו"ד יובל חן הידגיש שהתהליך בגרמניה עלול להימשך כ-24 חודשים ומה רבה היתה ההפתעה שלאחר כ-7 חודשים מיוםהגשת התביעה בגרמניה קיבלתי הודעה מעו"ד יובל חן שבישרה לי שהתביעה על כל 15 המבקשים אושרה במלואה.
כל שנותר הוא לקבוע תור לשגרירות ולקבל את תעודת ההיתאזרחות.
בשמי ובשם בני משפחתי מבקש להודות לעו"ד ד"ר יובל חן ולצוותו על יחס אישי אדיב, על אופן הטיפול והמיקצועיות בכל הליך התביעה מראשיתה ועד סופה.

משה גונן, 21.6.2022
5/5

שלום לעו"ד ד"ר יובל חן

ברצוני להודות לך ולצוות המשרד על הטיפול המדויק והמסור שהענקת לי לקבלת האזרחות הגרמנית.

לפני שפניתי אליך פניתי למספר משרדי עורכי דין שהמליצו על עצמם באינטרנט. כבר מהשיחה הראשונה בטלפון איתך נשמעת לי.

ציפיתי שיעברו כמה שנים עד שהבקשה תאושר.

היום התקשרת ומסרת לי שגרמניה אישרה את בקשת האזרחות שלי ושלחת לי העתק של ההודעה הפורמלית.

קשה להאמין ש 4 חודשים מיום שנפגשנו לראשונה והעברתי לך את המסמכים הגיע האישור.

מחר אפנה לשגרירות הגרמנית לזימון תור לקבלת תעודת האזרחות הגרמנית והזמנת דרכון.

שוב תודה מכל הלב ומלוא הערכה למקצועיות שלך והיחס שקיבלתי ממך ומצוות משרדך

בכבוד רב משה גונן

אילנה בר-טל, 14.8.2022
5/5

יובל היקר שלום,
אימי, קראה כתבה בעיתון שעסקה בשינוי חוק קבלת אזרחות בגרמניה ומיד התקשרה אלי וסיפרה לי על כך.
אחי ואני בדקנו את הנושא והבנו שלאחרונה הפרלמנט הגרמני חוקק חוקים חדשים שייתכן והם יאפשרו למשפחותינו (12 איש) לקבל אזרחות ודרכון גרמניים.
קראנו כתבות עליך וצפינו בסרטונים מהופעות שלך בתקשורת והתרשמנו מאוד. פנינו אליך והתרשמנו עוד יותר מהידע והמקצועיות והמחויבות שלך להשגת תוצאות חיוביות לטובת הלקוחות.
לא היססנו, חתמנו אתך על הסכם ויצאנו לדרך. לציין שמהמחיר שגבית מאיתנו ניכר שאתה הגון .
ליווית אותנו החל מהשלב הראשון של בדיקת היתכנות, איסוף המסמכים, כאשר אנחנו מתייעצים אתך ומקבלים תובנות והארות מניסיונך העשיר.
במהלך העבודה מולך, נחשפנו גם לאנשי משרדך שתמיד ענו באופן עינייני ומיטבי ואין לי ספק שהם משלימים את הפאזל בעבודה טובה ומחויבת.
מכיוון שאימי מבוגרת מאוד (בת 84) היה חשוב לנו מאוד, שתבצע את התהליך בזמן קצר עד כמה שניתן, ואכן מילאת את חלקך על הצד הטוב ביותר גם בהיבט הזה.
שמחנו מאוד, לקבל שיחת טלפון ממך, אחרי חודשיים וחצי לתהליך, שבה הודעת לנו שהגורם המוסמך בגרמניה החליט, ללא שום סייגים וללא דרישות למסמכים נוספים, להיעתר בחיוב לבקשה שלנו להעניק לנו אזרחות גרמנית.
אין לי ספק, שההיכרות שלך עם החוק הגרמני והידע שלך לגבי הפעולות הנדרשות, דרך הצגת הנושא, המהירות והאירגון שלך הם שהביאו לתוצאה הכל כך טובה!
בשמי ובשם אימי, נורית תמרי, וילדי: דניאל, אביב, וגיא אני אנו מודים לך מקרב לב.

אמיר תמרי, 14.8.2022
5/5

הגעתי לעו"ד יובל חן במקרה. כבר מהשיחה הראשונית נוכחתי כמה יובל מקצועי וענייני. בקשותיו והנחיותיו לקבל ניירת היו ברורות ונדרשה רק פגישה אחת עימו בתל אביב וכמה מיילים ששלחנו אליו

להפתעתי תוך כ4 חודשים הגיעה האישור ונשאר רק תיאום טכני להנפקה של הדרכון . ממליץ בלב שלם על יובל. מקצועי.יעיל.שירותי. וכך כל צוות משרדו.
אמיר תמרי עו"ד

דבורה רייכר, 18.10.2022

5/5

הגעתי לעו"ד יובל חן במקרה אחה חיפוש של עו"ד שמתעסק באזרחות גרמנית. . כבר בפגישה הראשונה התרשמתי ממנו כע"ד בעל מקצועיות רבה. בקשותיו והנחיותיו לקבל ניירת היו ברורות ונדרשה רק פגישה אחת עימו בנהריה וכמה מיילים ששלחנו אליו להפתעתי אחרי פחות משנה הגיעה האישור ונשאר רק תיאום טכני להנפקה השל הדרכון . אני רוצה להודות ליובל וגם למזכירתו נטלי על תהליך שעברנו וממליצה עליו ללא שום ספק.

דבורה רייכר

ד"ר אפרים גרבר, 16.12.2022

5/5

עו"ד ד"ר יובל חן היקר,
הפתעתי הייתה מושלמת לקבל ממך תוך זמן כל כך קצר את ההודעה המרגשת, שאושרה לי ולבנותיי, אזרחות גרמנית, שתאפשר לנו לקבל מיידית דרכון גרמני.
במקום לעבור תהליך של שנתיים, כפי שרשום באתרי אינטרנט שונים, הצלחת, בזכות הידע והשליטה שלך בנבכי החוק הגרמני, כמו גם בזכות ההנחיות שלך בדבר פרטי המידע והמסמכים הנדרשים ע"י הרשות הרלוונטית בגרמניה, והטיפול היסודי והמקצועי שלך, הביא לכך שיאשרו את בקשתינו בזמן כל כך קצר של 5 חודשים, מבלי שהרשות בגרמניה ביקשה מאיתנו מסמכים ומידע נוסף.
תודה רבה לך ולצוות המקצועי שלך.

ד"ר אפרים גרבר

Giora Shefi, 23.10.2022

5/5

I would like to take this opportunity to thank Dr. Hen for the speed of getting my German Citzen back after it was taken from me eighty eighty plus years ago. I was born in Berlin and my mum came to Germany from Vienna at the grand old age of eight months. My grand dad and and his two sons served in the Kaiser Army as combat soldiers. For me it was important to close this circle in principle. This was done by Dr. Hen in the remarkable short time of five months even though this can somtimes drag out for two years. So once again I and my family would like to thank Dr. Hen for his .efficiency and proffessionalism

Sincerely, Giora Shefi

ergonltd@gmail.com

Eti Bornstein, 27.12.2022

5/5

אני מתגוררת בארה״ב והוצאה לי אזרחות תוך שנה אחת בלבד.
ממליצה על עו״ד ד״ר יובל חן והצוות ללא היסוס. תודה על השרות והתמיכה לכל אורך הדרך

אטי ב

אבי גוט, 17.8.2022

5/5

שלום לעו״ד ד״ר יובל חן

אני מודה לך ולצוות המשרד על הטיפול ה"מתוקתק" ,המקצועני והמסור שהענקת לי ולבני משפחתי בבקשה לקבלת האזרחות הגרמנית .
לא האמנתי שמאז שהעברתי לך את כל המסמכים, התקבלה תשובה חיובית תוך כ3 חודשים הודעת לי שגרמניה אישרה את התביעה ושלחת לי העתק של ההודעה הפורמלית. בסיוע שלך , אנו ממתינים כעת לזימון מהשגרירות הגרמנית לבוא ולקבל את תעודת האזרחות ולהזמין דרכון גרמני.

שוב תודה מכל הלב בשמי ובשם בני משפחתי שלא האמינו שהאישור הגיע
מבלי לחכות זמן רב כמו בתחזית
ממליצים עליך מכל הלב ומודים לך גוטמן אברהם ובני משפחתו

גילי רותם יפתח, 17.8.2022

5/5

עו"ד ד"ר יובל חן, ברצוני להודות לך על הטיפול המהיר והמקצועי בקבלת האזרחות הגרמנית. קיבלנו את האזרחות תוך 3 חודשים כאשר הזמן הממוצע לקבלת האזרחות הוא 3 שנים! התהליך היה קצר וממוקד, בלי טירטורים ובלי עניינים. פשוט הבאנו את המסמכים שהתבקשנו ומכאן הכל היה בידיים שלך. תודה רבה על הכל! מקצועי ביותר, שירותי ואדיב.

14.10.2022

Ezri Levi

שירות מקצועי ויעיל. התוצאה הושגה במלואה. המשך מעקב של יובל והצוות גם לאחר גמר מתן השירות. כל הכבוד

 

18.8.22

שני רותם

בזכות עו"ד יובל חן קיבלנו אזרחות גרמנית בזמן קצר מאוד באופן יחסי ובלי טרטורים מיותרים. תודה

14.8.22

DD

לעיתים קרובות משפחתנו נמצאת תקופות ממושכות בחו"ל ובתקופת מגפת הקורונה מצאנו עצמנו באסיה מבלי אפשרות להגיע ארצה. את הליך הבקשה לאזרחות נאלצנו לעשות מרחוק, על אף המרחק ומבלי שאפילו נדרשנו להיפגש פעם אחת הטיפול היה יעיל וזריז והתקשורת טובה. לאחר חודש וחצי מהגשת הבקשה התבשרנו כי הושלם התהליך ולאחר חודשיים נוספים קיבלנו את תעודות האזרחות והדרכון.

11.7.22

Omer Grosser

הגענו לעו"ד ד"ר יובל חן בעקבות ניסיון מוצלח של בני משפחה אחרים, ואכן לא התאכזבנו. עו"ד ד"ר יובל חן ונטלי נתנו לנו שירות מקצועי ואדיב והיו זמינים לכל שאלה שהייתה לנו. הגשנו 5 בקשות לאזרחות בנובמבר 21 ותוך 7 חודשים בלבד כבר קיבלנו אישור מגרמניה על זכאות לאזרחות. תהליך שיכל להיות מאוד מסורבל, ארוך, ולא נעים הפך לפשוט, קצר, ונעים. ממליצים בחום

ברצוני להודות לעורך הדין ד"ר יובל חן ועורכי הדין ועובדי משרדו על הטיפול המהיר, האדיב והנעים בקבלת אזרחות גרמנית עבור שני ילדי.
בקשת המסמכים הייתה ברורה ואכן אישור האזרחות הגיע ללא טירטורים וסחבת.

תודה רבה.

Ofer Aharonov

Sunday, June 26, 2022 10:41 PM

רפי שדה < rafisade17@gmail.com

דר' עו"ד יובל שלום חן שלום,

שנים רבות אני מנסה לקבל דרכון גרמני עבור ילדי ללא הצלחה.

לפני כשישה חודשים פניתי אליך , מסרתי לך את כל הפרטים הנדרשים במטרה לנסות שוב את האופציה למימוש וקבלת דרכון עבור ילדי.

לפני כשבוע הודעת לי שהצלחת לקבל אישור עבורם.

עו"ד יובל חן בעל ידע נרחב בתחום ועושה עבודה רצינית ומקצועית במיוחד תוך שיתוף פעולה עם הצוות הנאמן של משרדו.

על כך מודה לך מאוד!!!

בכבוד רב ,
רפי שדה
נהריה

24.6.22

ד"ר חן וצוות המשרד מקצועיים מאוד! פשוט "שגר ושכח" מצד הלקוח.

לאחר איסוף המסמכים לקח כ – 8 חודשיים עד קבלת האזרחות!

Carmi Flanagan

טופלנו במקצועיות ובאדיבות.
עודכנו מראש שזה תהליך מורכב וממושך,
להפתעתנו תוך פחות מחודש וחצי מהגשת החומר לגרמניה כל המבקשים קיבלו אישור רשמי לאזרחות. עו"ד יובל חן ומשרדו עמדו בכל ההתחייבויות והיו לרשותנו בכל שאלה ובקשה.
העבודה הייתה איכותית ומדויקת והשירות מסור ונעים.

יחס מדהים!
ממליצה בחום!

 

יובל,

אנו בני משפחת בלומנפלד, בנים נכדים ונינים של אריה בלומנפלד, מודים לך על הטיפול המסור והאמין שנתת לנו כקבוצה ולכל אחד בנפרד. בזכותך זכינו לקבל את האישור לאזרחות גרמנית, ואנו בדרך לקבלת הדרכון הגרמני. הטיפול היה יעיל וזריז ולאחר פחות מחודשיים מהגשת הבקשה התבשרנו כי הושלם התהליך.

הרבה תודות מאיתנו שבט בלומנפלד

יובל,

הטיפול המקצועי והאמינות ששידרת נתנו לנו שקט נפשית הרגשנו שאנחנו בידיים טובות. התהליך היה זריז ומקצועי, תודה רבה.

מודה לך,
רותי בין

מקצועי. קיבלנו יחס מדהים!
לאחר כמה משרדים שעברנו ולא קיבלנו את מבוקשנו, עו"ד יובל חן והמשרד דוברים גרמנית ברמת שפת אם דבר שמאוד הועיל לתהליך ועשה את ההבדל.
תודה רבה!

גאיה בן אהרון

פנינו למשרד עו"ד ד"ר חן בנושא איזרוח והפקת דרכונים לביתנו ובננו וטופלנו במקצועיות ובאדיבות מרשימות מאוד. זהו תהליך מורכב וממושך וגם עודכנו מראש כי כך יהיה, ושנתים של קורונה האריכו אותו אף יותר, אבל היינו מיודעים על כך ומשהסתיים, חשנו שקיבלנו תמורה מלאה ונאותה לעלות. לא יכולנו לעשות את זה לבד מבלי להשקיע זמן ומאמצים שהיו עולים לנו הרבה יותר. אנחנו ממליצים בחום למי שהנושא רלוונטי לו/לה.

Yuval goen

Dr. Hen,
Thank you very much for the fantastic news that my German citizenship has been approved! Can't thank you enough for your prompt and professional care with regards to my claim. Totally amazing that within 8 months the request was accepted. I am certain it is down to your orderly and efficient submission process. Your application forms were easy to understand, and it was clear what was required and with little to no effort I was able to provide the necessary information. You and your staff made the procedure enjoyable and even 'fun'. I will certainly recommend your offices to anyone requiring such services in the future and would be happy to speak with anyone wanting more information regarding your capabilities.

Warmest regards, and again thank you from the bottom of my heart – this was an emotional process which you facilitated to the highest of standards!

Caren

משרד מקצועי וזריז, תוך 7 חודשים מהגשת החומר לגרמניה קיבלנו אישור לאזרחות.

סמדר קפלן

נתקלתי בעובדת מסורה, איכותית ומדויקת לפרטי פרטים בשם מנאר אשר עזרה לי בכל תהליך הוצאת האזרחות הגרמנית לי ולילדיי.

ד"ר יובל חן ליווה את כל התהליך במסירות, אכפתיות וירידה לפרטים הקטנים כפי שנדרש ואף מעבר.

ההרגשה שקיבלתי היא טיפול משפחתי ואישי כאילו אני הלקוח היחיד בכל המשרד.

ממליץ בחום לכל אחד ואחת, המשרד מספר 1 בארץ עם האנשים מספר 1 בארץ!

אלופים, תודה רבה והצלחה בכל מעשה ידכם בהמשך הדרך

עומר שוורץ

תודה רבה למשרד של עו"ד יובל חן, על הליווי, המקיצועיות והרוגע שניתן לי, בידיעה שהכל נמצא בידיים טובות מההתחלה ועד ההגעה לנקודת הסיום.

אורן נתן

תהליך קבלת אזרחות גרמנית נוהלה ע"י ד"ר יובל חן במקצועיות ביעילות ובהצלחה. למרות התקופה הקשה תוך כדי הקורונה , מרגע פתיחת התיק בגרמניה התהליך ארך פחות משנה. אני ממליצה עליו בחום.

לאה

אין על השירות של ד"ר יובל חן וצוות משרדומקצועי! בסבלנות הכי גדולה שיש, להקשיב, להסביר, לטפל, בליווי אישי עד השגת המטרה.לא מתפעל ממכשולים בדרך,מדובר באיש מקצועי עם קשר ישירות בגרמניה, ממוקד מה נדרש ולא להטריח סתם את הלקוח ללא צורך.צוות משרדו ראויים גם הם לשבח על הטיפול המסור והדאגה לטובת הלקוחות, השיחה הראשונה איתם כבר נותנת את התחושה שנמצאים בידיים טובות.ממליץ לכל אחד בחום להשתמש איתו

דוד וואלעס

לא האמנתי שתוך 7 חודשים מרגע הבקשה ד"ר יובל חן אישר ל10 בני משפחה את האזרחות. מאוד מקצועי מומלץ ביותר

איילון שילהב

טיפול מקצועי, אדיב, יעל ומהיר של עו"ד יובל חן והעובדים במשרדו. מתן הסברים ברורים ועזרה בכל מה שצריך! יישר כוח ותודה רבה!!!

שחר אלפסי

10.09.2022

George Shefi

שלום לד"ר יובל חן ולאנשי הצוות! 

שמחנו מאוד לקבל את הבשורה על אישור האזרחות הגרמנית לכולנו. זו היתה הפתעה נעימה שהצלחתם להגיע לזה כל כך מהר. אנו מודים לך מאוד על הביצוע המקצועי והיעיל ומאחלים לך ולכל הצוות המשך עבודה פוריה ושנה טובה ומבורכת. 

בברכה ממני,

גיורא (ג'ורג') שפי ומבני משפחתי לדורותיהם

ergonltd@gmail.com

המלצות - הוצאת דרכון גרמני
צחי ויזר
צחי ויזר
01/10/2023
שורה תחתונה: זה היה כמו קסם. עד עכשיו אנחנו לא מאמינים :) הגענו אל עו"ד יובל חן ללא כל מסמכים, אלא רק עם סיפור. היה לנו ביטחון בתהליך, כיוון שהוא לא גובה כסף אם לא מקבלים אישור התאזרחות, כך שידענו שיש לו מוטיבציה להגיש בקשה שתאושר. ואכן, תוך זמן קצר מהצפוי (כחודשיים) הוא הודיע לנו כי נמצאו המסמכים הנדרשים, וכי הוגשה בקשה להתאזרחות. למרות שנאמר לנו שלרשויות בגרמניה לוקח לעתים אף יותר משנה לאשר את הבקשה, במקרה שלנו קיבלנו אישור תוך פחות משישה חודשים. שוב, זה היה נראה הזוי, שמבלי לספק כל מסמכים מצידנו, הבקשה אושרה. עד שלא הגענו לשגרירות, לא האמנו שזה אכן אמיתי :) אגב, כשביקרנו בברלין לאחר תחילת התהליך, חיפשנו עדות פיזית להיסטוריה המשפחתית, אך במקום החנות שהיתה למשפחתי עומדים כיום בנייני מגורים. לא נשאר זכר. תודה רבה!
Itamar Levin
Itamar Levin
21/09/2023
ד"ר יובל חן וצוות משרדו - תודה גדולה לי אליכם מכל משפחתנו. מבין המשרדים אותם סקרנו לייצוג שלנו, מומחיותו של ד"ר חן בתחום החוק הגרמני בכלל, ודיני האזרחות בפרט ונסיונו המוכח ורב השנים בלטו, להבנתנו, מעל כולם והובילו אותנו לבחור בו לייצג אותנו. הייעוץ שקיבלנו מד"ר חן טרם פתיחת התיק וההערכות שלו לגבי הסיכויים היו מדויקים ביותר. גם ההנחיות שקיבלנו מד"ר חן לגבי המסמכים הדרושים ומה שעלינו לעשות בכל שלב ושלב בתיק היו מדויקות וברורות. כמו כן - ד"ר חן וצוותו בגרמניה איתרו מסמכים נוספים בארכיונים ובמקורות נוספים אשר מאד הועילו לתיק והובילו לסיומו המוצלח עבורנו. התיק שהוגש וכן התגובות של ד"ר חן וצוותו לרשויות בגרמניה הובילו לסיום מוצלח של התיק ללא טרטור שלנו וללא עיכובים. כלקוח מרוצה יש בפי אך ורק שבחים על הטיפול ובשל כך אני ממליץ בחום על המשרד.
זהר טנא
זהר טנא
19/09/2023
היה לנו העונג ונפלה בידינו הזכות הגדולה לזכות בשירותיו של עורך דין ד"ר יובל חן בתהליך הקבלה של אזרחות גרמנית ודרכון, יובל הוא אדם מיוחד, מומחה מספר אחד בתחומו, למד בגרמניה ומכיר לעומק את התהליכים הנדרשים מבפנים ובשפה הגרמנית, הוא ביקש בדיוק את המסמכים המבוקשים, הסביר בדיוק את התהליך, הציג את הזמן הנדרש וביצע תיאום ציפייות מצויין, ובפועל עוד בטרם מלאו 12 חודשים לבקשה, המשימה הושגה על ידי יובל. המשפחה שלנו מפוזרת ברחבי אירופה, ישראל וארה"ב, למרות המורכבות והפריסה הרחבה, יובל השיג במהירות שיא את התוצאה המבוקשת, הוא עשה זאת בחן רב (בדיוק כמו שם משפחתו), במקצועיות רבה, בתעריף סביר ובעיקר בחיוביות וביחס חם, קרוב ומעולה. יש הרבה עורכי דין שמפרסמים ומתהדרים ביכולתם להשיג אזרחות גרמנית, הם בדרך כלל לא תמיד מצליחים, מי שבאמת מעוניין בשירות יעיל ומקצועי, יכול וגם עומד בתנאים הבסיסיים, אני קובע כי ד"ר יובל חן הוא הכתובת היחידה לתהליך החשוב והמורכב הזה. אין לי אלא לאמר תודה רבה מקרב לב לעורך דין ד"ר יובל חן על פעילותו עבור משפחתינו ואני ממליץ בחום לכל אלו המבקשים הצלחה בתהליך, לפנות אליו ולזכות בכישורים ובשירות שהוא נותן ללקוחותיו. יובל, אתה ממש תותח אמיתי, התמודדת בכבוד רב עם תהליך מורכב, ועמדת בו בהצלחה מרובה. יש משפט שעליו גדלתי וכך גם פעלתי לאורך הקריירה שלי - יגעת ומצאת תאמין. תודה רבה יובל היקר ולכם, המעוניינים, לכו על זה עם ד"ר יובל חן, בהצלחה לכם
Omer Mor Vagner
Omer Mor Vagner
14/09/2023
השירות שיובל חן נתן היה מעולה! מהיר ונעים, היה זמין לככל שאלה והכל נעשה בצורה מאוד מקצועית ומהירה תודה רבה!
Hadas Shachar
Hadas Shachar
11/09/2023
דר' חן שלום, ברצוננו להביע את הערכתינו הרבה ותודתנו העמוקה על הטיפול היעיל, המקצועי והמסור בבקשתנו לקבלת אזרחות גרמנית. הבקשה נענתה ע"י גרמניה בזמן שיא של 7 חודשים, דבר המעיד על ההכנה היסודית והמדוקדקת של התיק ע"י צוות משרדך ובהובלתך. תודה על ההנחיות הברורות, שימת הלב לפרטים, והטיפול הפרטני. אחרי התלבטויות ובדיקה בחרנו לקבל ייעוץ משפטי לאזרחות גרמנית, מעו"ד שלמד משפטים בגרמניה, עם ניסיון מוכח של עשרות שנים בהוצאת אלפי אזרחויות גרמניות. אנו מברכים על בחירה זו, התוצאות מדברות בעד עצמן. תודה רבה, הדס בשם כל משפחת ירון
Yifat Faran
Yifat Faran
10/09/2023
כאשר החלטנו לעשות אזרחות גרמנית ידענו שנפנה רק לעורך דין שלמד משפטים בגרמניה, עם ניסיון בהוצאת אין ספור אזרחויות. הבונוס הלא צפוי היה שירות נעים והענות במאור פנים לכל פניה, שאלה ובקשה שלנו, מוזרה ככל שתהיה. ההחלטה לפנות לעו״ד חן הוכיחה את עצמה ותוך 7 חודשים מהגשת התביעה, התיק שלנו התקבל. אז תודה ענקית לד״ר יובל חן ולעובדים המסורים שתמיד עמדו לרשותנו. יפעת פארן
Shahar K
Shahar K
06/09/2023
לעו"ד ד"ר יובל חן, ניסיתי בעבר לקבל אזרחות גרמנית, אבל הבקשה שלי נדחתה. הסבא שלי אמנם נולד בגרמניה וחי שם עד 1933, אבל איש מהוריו לא היה גרמני. הוריו היו, מה שמכונה היום "אוסט יודן", כלומר יהודים שהיגרו לגרמניה מפולין. אחרי ששמעתי כי החוק בגרמניה השתנה, חיפשתי עו"ד שיוכל להגיש עבורי את התביעה לאזרחות גרמנית. אני איש עסקים, בעל רקע של פעילות ענפה בגרמניה ומתוך הכירותי עם השיטה בגרמניה, חיפשתי עו"ד שייצג אותי, אבל רק עו"ד עם רקע משפטי מגרמניה, שלמד ומכיר את חוקי אזרחות גרמנית ומשפטים בגרמניה. לאחר שיחה קצרה ביננו, הבנתי והחלטתי שאתה האדם המתאים לטפל עבורי בהוצאת אזרחות גרמנית. מסתבר שצדקתי מאד. בחודש יוני 2022 לאחר שמסרתי לך את כל המסמכים, כפי שדרשת ממני לאסוף. בסך הכול 7 חודשים מאוחר יותר וכבר קיבלתי ממך היום מייל וכתבת כי אושרה התביעה שלי לקבלת אזרחות גרמנית. אפילו צירפת את ההודעה הרשמית על כך. נשאר לי עכשיו רק למלא טופס קצר ולשלם את האגרה עבור הדרכון הגרמני. תודה ענקית לך ולכל צוות משרדך הנפלא. שחר כוכבי
אמיר שטיבל
אמיר שטיבל
31/08/2023
עורך הדין יובל חן מהטובים בתחום זה ממליץ בחום, הכל נהיה יותר קל. טיפול יעיל והכל מובן וכמובן יש תוצאות חיוביות.
ירון בן דן
ירון בן דן
30/08/2023
לפני שנה בדיוק, פנינו לעו"ד יובל חן, לצורך בירור האפשרות לקבל אזרחות גרמנית. לפני הפגישה קיים עו"ד חן שיחה עם אימי, שהיא קשישה בת 83, ומיד לאחריה קיבלה אימי מייל מפורט, בו ניתוח סיכויי הצלחת הבקשה לשלטונות גרמניה ורשימת המסמכים הדרושים. זמן קצר לאחר מכן, נפגשנו עם עו"ד חן. בזה תם חלקנו בעשייה, ומאותו רגע, טופלנו על ידי עו"ד חן וצוות משרדו, בצורה יוצאת דופן; ההתנהלות נעימה וסבלנית, הטיפול בבקשה מושלם ובדיוק בהתאם לוח הזמנים שנמסר לנו, הבקשה הוגשה מספר חודשים לאחר מכן ובחלוף 5(!) חודשים בלבד מיום הגשתה, קיבלנו הזמנה לקבל את האזרחות בשגרירות גרמניה. כמי שעוסק גם כן בעריכת דין, אני יודע להעריך רמה כזו של טיפול משפטי. יישר כוח לעו"ד ד"ר יובל חן וצוות משרדו. אני ממליץ עליהם מאוד
Matan Maskit
Matan Maskit
17/08/2023
עורך דין יובל חן טיפל בבקשתינו לקבלת אזרחות גרמנית. היינו קבוצה גדולה של 25 איש. הטיפול בתיק ארך כשנה בלבד (מרגע קבלת המסמכים בגרמניה עד אישורו). וזאת בזכות ההיכרות של יובל עם מערכת המשפט הגרמנית, הקשרים הענפים שלו עם משרד הפנים הגרמני שקידמו את התיק ואת אישורו. המשרד מאוד מקצועי ויעיל ארבעה עובדים כולם דוברי גרמנית שוטפת, התשלום היה הוגן מאוד, לא היו הפתעות – התשלום כולל את הכל תרגומים, אישורים נוטריונים דמי משלוח וכו'. תודה יובל ממשפחת משכית.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 04-9929990
דילוג לתוכן